Nabídka zaměstnání

- číšník, číšnice na HPP
- kuchař pro grill
- pomocná síla do kuchyně (brigáda)

 

Praxe nutná.

Ochutnávka na čepu:

Pivovar Holba Josefský ležák z hlávkového chmele

Hanušovický počin ke dni všech Josefů. Polotmavý Josefský kroužkovaný ležák, speciálně chmelený hlávkovým chmelem, připraven dvojím kvašením. Vůni čerstvého chmele mu dodává tzv. studené chmelení, kdy se hlávkový chmel přidává až do ležáckého tanku, zatímco běžně probíhá chmelení na varně.
 
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Pivovar Holba

Přijde na čep:

Malešov - india pale ale

Přátelský pivovar Malešov

V roce 2002 se skupina přátel rozhodla rekonstruovat rozpadající se středověkou tvrz Malešov nedaleko Kutné Hory. Od té doby zde strávilo mnoho nadšenců desítky tisíc hodin usilovnou prací. Úspěšný projekt rekonstrukce tvrze tak vedl k vytýčení dalšího cíle – oživení prastarého pivovaru v Malešově, který vznikl již v 16. století. A protože i tento cíl je výsledkem snahy party přátel, je přirozené, že přátelství je vetknuto i do názvu nově vznikajícího pivovaru.
 
Speciální pivo jantarové, svrchně kvašené, nefiltrované a nepasterizované. Z počátku výrazný ovocný a květinový nádech doznívá v příjemně hořkou, kořeněnou dochuť. K výrobě je použit světlý, pšeničný a karamelový slad společně s chmely Amarillo, Cascade, Centennial a Citra.
 
Stupňovitost: 14 °P
Obsah alkoholu: 5.3 %
Vyrábí: Přátelský pivovar Malešov

Otevírací doba: 

pondělí až pátek: 11 - 24 h 
sobota: 16 - 24 h 
neděle: 16 - 23 h

WiFi FreePřijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Třída ČSA 216, Hradec Králové.
Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 - 774 096 614. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pivovar Rohozec a.s. zvolil do své reklamy náš hostinec.
Zde ji můžete shlédnout:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.