Nabídka zaměstnání

kuchař na HPP

 
- číšník, číšnice na HPP
- kuchař pro grill
- pomocná síla do kuchyně (brigáda)
 

Praxe nutná.

Ochutnávka na čepu:

Minipivovar Jeseník Jeseník 11° Muzikant

Náš speciální kurýr nám dopravil jednu zajímavou novinku pro naší pípu - světlý ležák Muzikant. Nepasterizované, nefiltrované světlé pivo, s jemnějším tělem a příjemnou dlouhotrvající hořkostí.
 
Stupňovitost: 11 °P
Vyrábí: Minipivovar Jeseník Lichtwitz

Přijde na čep:

Minipivovar Jeseník Jeseník 12° Julius

A máme zde další horkou (studenou) novinku z Jeseníku - světlý ležák Julius. Nepasterizované, nefiltrované světlé pivo, s mírnější tělem s nastupující výraznou chmelovou hořkostí.
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Minipivovar Jeseník Lichtwitz

Valášek - světlý ležákValášek - světlý ležák

Pivo je vařeno klasickou technologií se spodním kvašením bez použítí extraktů či urychlovacích procesů při vaření či kvašení. Pivo je chuti hořké, ne však drsné, používá se proto kvalitní žatecký (hlávkový) chmel, exportní slad a kvalitní voda ze Stanovnic. Ve vůni tohoto ležáku je (a má být) pouze vůně sladu a chmele. Pivo je živé, nepasterované, nefiltrované s vyšším obsahem kvasinek (vitamíny B1 až B12), plnější chuti, s vyšší avšak jemnou hořkostí.
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Minipivovar Valášek

Otevírací doba: 

pondělí až pátek: 11 - 24 h 
sobota: 16 - 24 h 
neděle: 16 - 23 h

WiFi FreePřijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Třída ČSA 216, Hradec Králové.
Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 - 774 096 614. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pivovar Rohozec a.s. zvolil do své reklamy náš hostinec.
Zde ji můžete shlédnout:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.