Svatomartinská husa U kohouta

Svatomartinská husa U kohouta U příležitosti oslav svatého Martina jsme pro Vás na pátek a víkend 9.-11.11. připravili již tradiční husí hody.

Objednávky přijímáme na telefonu 774 096 614 či při osobní návštěvě.

Kohout Cup - recesní golfové klání

 Kohout Cup 2014  6.října 2018 proběhl již osmý recesní golfový turnaj Kohout Cup 2018, kterého se zúčastnilo 7 týmů našich profesionálních dobrovolníků.

Rádi bychom všem poděkovali za účast a příjemný den. Speciální díky patří Golf clubu Na Vrších, který tento turnaj ve svém prima areálu umožnil, a ač se to zdá již neuvěřitelné, tak i tento rok zajistil krásné počasí a pohodu.

Děkujeme přátelé!

Golf Club Na Vrších

Ochutnávka na čepu:

Valdštejn - speciál

Pivovar Nová Paka

Albrecht Václav Eusebius z Valdštejna pocházel z nezámožné odnože panského rodu Valdštejnů.
Za českého povstání přešel za skandálních okolností do služeb Habsburků a vysloužil si tak nároky na nejvyšší odměny. Císař mu udělil titul frýdlantského vévody a pověřil ho i vrchním velením svého vojska. Albrecht z Valdštejna se vysoce zasadil o rozvoj východočeského regionu. Po této historické osobnosti je pojmenován světlý speciál, který svým chuťovým rozložením zajisté uspokojí milovníky silného hořčího piva s hutnou pěnou.
 
Obsah alkoholu: 7 %
Vyrábí: Pivovar Nová Paka

Přijde na čep:

RampušákRampušák IPA - světlý ležák

Nové pivko, které pro nás na říjen připravil Staročeský pivovárek v Dobrušce - 14° svrchně kvašený nefiltrovaný světlý speciál India Pale Ale. Uvařený z plzeňského a Pale Ale sladu a chmelený odrůdami Topaz, Citra a Galaxy.
 
Stupňovitost: 14 °P
Obsah alkoholu: 5,9 %
Vyrábí: Staročeský pivovárek s.r.o.

Rampušák 12°Rampušák 12° - světlý ležák

Světlý ležák s příjemnou hořkostí, plné sladové chuti, s vysokým řízem a výbornou pěnivostí. V nefiltrovaném provedení je patrný zákal, způsobený přítomností pivovarských kvasinek v pivu, které jsou bohatým zdrojem vitamínu B, stopových prvků a minerálů.
 
Stupňovitost: 12 °P
Obsah alkoholu: 4,9 %
Vyrábí: Staročeský pivovárek s.r.o.

Minipivovar KLENOT – RadniceKlenot Bock 16°

Spodně kvašené pivo Bock bylo původně vařeno v německém Einbecku. Jedná se o silné, nasládlé pivo s tmavě zlatým až tmavohnědým odstínem.
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Minipivovar KLENOT – Radnice

 

Nabídka zaměstnání

kuchař na HPP

 
- číšník, číšnice na HPP
- kuchař pro grill
- pomocná síla do kuchyně (brigáda)
 

Praxe nutná.

Otevírací doba: 

pondělí až pátek: 11 - 24 h 
sobota: 16 - 24 h 
neděle: 16 - 23 h

WiFi FreePřijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Třída ČSA 216, Hradec Králové.
Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 - 774 096 614. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pivovar Rohozec a.s. zvolil do své reklamy náš hostinec.
Zde ji můžete shlédnout:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.