Nabídka zaměstnání

číšník, číšnice na HPP

 

Praxe nutná.

Ochutnávka na čepu:

Valášek - světlý ležákValášek 12° - světlý ležák

Pivo je vařeno klasickou technologií se spodním kvašením bez použítí extraktů či urychlovacích procesů při vaření či kvašení. Pivo je chuti hořké, ne však drsné, používá se proto kvalitní žatecký (hlávkový) chmel, exportní slad a kvalitní voda ze Stanovnic. Ve vůni tohoto ležáku je (a má být) pouze vůně sladu a chmele. Pivo je živé, nepasterované, nefiltrované s vyšším obsahem kvasinek (vitamíny B1 až B12), plnější chuti, s vyšší avšak jemnou hořkostí.
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Minipivovar Valášek

Přijde na čep:

Pivovar JungBerg300 Kurven 10° - světlé výčepní

Pivo 300 Kurven 10° uvařené v Hořickém pivovaru JungBerg je oslavou legendárních hořických motocyklových závodů - 300 zatáček Gustava Havla.
 
Jedná se o poctivou, chuťově plnou desítku. Použity jsou tři druhy sladů, ke kterým ladí vůně a hořkost žateckých chmelů. Vařena je na dva rmuty. Týden kvašená, měsíc uleželá, nefiltrovaná, nepasterovaná a složena jen z vody, sladu, chmele a kvasnic.
 
Stupňovitost: 10 °P
Vyrábí: Hořický pivovar JungBerg

Pivovar JungBergPP 12° - světlý ležák

A máme zde kousek z nově oprášené zašlé slávy hořického pivovaru. Celý den poctivě vařené, týden řádně kvašené a šest týdnů dobře uleželé Pořádné Pivo. Nefiltrovaný ležák, jaký si zasloužíte.
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Hořický pivovar JungBerg

Otevírací doba: 

pondělí až pátek: 11 - 24 h 
sobota: 16 - 24 h 
neděle: 16 - 23 h

WiFi FreePřijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Třída ČSA 216, Hradec Králové.
Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 - 774 096 614. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pivovar Rohozec a.s. zvolil do své reklamy náš hostinec.
Zde ji můžete shlédnout:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.