Nabídka zaměstnání

číšník, číšnice na HPP

 

Praxe nutná.

Ochutnávka na čepu:

Pivovar MedvědMedvěd - Summer Sunset Ale 10°

Toto pivo se vyznačuje svým velmi příjemným a šťavnatým chmelovým aroma. Chuť v pozadí podkresluje líbivá karamelová sladovitost.
 
Stupňovitost: 10 °P
Obsah alkoholu: 4 %
Vyrábí: Krkonošský medvěd

Přijde na čep:

Krkonošský medvědKrkonošský medvěd 12° - světlý ležák

Spodně kvašené pivo zlatavé barvy, kterou získává intenzivním vařením každého ze tří rmutů. Hořkost je intenzivní, nikoliv však ulpívající ani drsná. Většina hořkých látek pochází totiž z Žateckého poloraného červeňáku, který tomuto pivu dává jemnou hořkost a intenzivní chmelové aroma. Jedná se o klasické české pivo plzeňského tipu, vyráběné s úctou k tradičním postupům výroby českého piva.
 
Stupňovitost: 12 °P
Obsah alkoholu: 4,9 %
Vyrábí: Krkonošský medvěd

Pivovar Mordýř Kurtizána - 13° světlá IPA

Milovníci chmelových symfonií jistě ocení toto svrchně kvašené pivo jantarové a citrusové vůně, která opět přichází z amerických chmelů, na kterých se zde opravdu nešetří. EPM 13,5%. Tentokrát za použití chmelů Hercules, Summit a Mozaic.
 
Stupňovitost: 13 °P
Vyrábí: Pivovar Mordýř

Pivovar MordýřMordýř - světlý ležák

Opět ochutnáme vypečenou (vyvařenou ?) českou klasiku - světlý ležák - Mordýř ze stejnojmenného pivovaru, který byl založen v březnu 2013 v Dolních Ředicích. Příjemně zlatý v barvě, vydatný v chmelové hořkosti a plný v chuti. Použit je český chmel Sládek a Žatecký Červeňák. Stupňovitost upravena na „lepší jedenáctku“.
 
Stupňovitost: 11.5 °P
Vyrábí: Pivovar Mordýř

Otevírací doba: 

pondělí až pátek: 11 - 24 h 
sobota: 16 - 24 h 
neděle: 16 - 23 h

WiFi FreePřijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Třída ČSA 216, Hradec Králové.
Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 - 774 096 614. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pivovar Rohozec a.s. zvolil do své reklamy náš hostinec.
Zde ji můžete shlédnout:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.