Ochutnávka na čepu:

Pivovar Volt Baterka - světlá IPA

Na čep se nám dostává naprosto chladná novinka z jabloneckého minipivovaru Volt - velmi dobře pitelná Baterka 15°. Jedná se o svrchně kvašené pivo typu India Pale ale. Připravte se na jemnou, lehce vyšší, hořkost s příjemným dozníváním na jazyku. Citrusový nádech typický pro piva typu IPA příjemně dokreslují i použité chmely - Cascade a Citra. Toto pivo bylo oceněno na Jarní ceně českých sládků druhým místem.
 
Stupňovitost: 15 °P
Obsah alkoholu: 6.2 %
Vyrábí: Pivovar Volt

Přijde na čep:

Pivovar Volt Pojistka - světlá APA

Dlaší naprosto chladná novinka z jabloneckého "elektropivovaru" Volt. Světlá APA - svrchně kvašené, nepasterizované pivo charakteristické především svou plností a tělnatostí. Dojem umocňuje znatelná hořkost na závěr a vyšší obsah ovocných tónů. V chuti i vůni nechává vyniknout klasika tohoto pivního stylu - chmel Cascade. Dále je použit  chmel Nothern brewer.
 
Stupňovitost: 12 °P
Obsah alkoholu: 5.3 %
Vyrábí: Pivovar Volt

Valášek - Knajp Rajdr ALE Knajp Rajdr ALE

Jedinečný počin - originální Valáškovic ALE. Můžete se těšit na tyto chmely – Summit, Cascade, Simcoe, Sorachi Ace – upravené svrchním kvašením do podoby originálního světlého Spring ALE – “Knajp Rajdr”.
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Minipivovar Valášek

Valášek - světlý ležák Skotačivá Veverka 11° - světlá APA

Ochutnejte tento svěží American pale Ale s jemným řízem a střední plností. V chuti a vůni lze díky tomuto typu piva nalézt grepové tóny. Pivo je živé, nepasterované, nefiltrované s vyšším obsahem kvasinek (vitamíny B1 až B12), plnější chuti, s vyšší avšak jemnou hořkostí.
 
Stupňovitost: 12 °P
Vyrábí: Minipivovar Valášek

Pivovar Kamenice Kamenická 11° - světlý ležák

Kamenická 11 je spodně kvašené pivo Plzeňského typu uvařené tradiční technologií ze tří druhů sladu, chmelené odrůdami Magnum a Žatecký poloraný červeňák. Vyznačuje se zlatavou barvou, čistou vůní, jemnou hořkostí a plnou chutí. Pivo je nefiltrované a nepasterované.
 
Stupňovitost: 11.5 °P
Obsah alkoholu: 4.7 %
Vyrábí: Pivovar Kamenice nad Lipou

Pivovar Kamenice Kamenická 12° - světlý ležák

Kamenická 12 je spodně kvašené pivo českého typu uvařené tradičním způsobem ze tří druhů sladu, chmelené odrůdami Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Vyznačuje se zlatavou barvou, čistou vůní a plnou chutí. Pivo je nefiltrované a nepasterované.
 
Stupňovitost: 12.5 °P
Obsah alkoholu: 5.2 %
Vyrábí: Pivovar Kamenice nad Lipou

WiFi FreePřijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Třída ČSA 216, Hradec Králové.
Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: +420 - 774 096 614. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Otevírací doba: 

pondělí až pátek: 11 - 24 h 
sobota: 16 - 24 h 
neděle: 16 - 23 h

Pivovar Rohozec a.s. zvolil do své reklamy náš hostinec.
Zde ji můžete shlédnout:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.